Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/onvpv/public_html/includes/menu.inc).

Contact

Contact

National Office of Vine and Wine Products (O.N.V.P.V.)

General Manager: Dorin Ştefan DUŞA

Address: 49 Iancului str, Bucharest 2, 021719 ROMANIA
Phone/Fax: +40 21 2505097
+40 21 2505098
+40 75 2100990
Email: office@onvpv.ro
Working hours: 8,30 – 16,30

Inspectorate teritoriale ONVPV

1. Dealu Mare, inspector de specialitate Badea Mariana, Badea Petre, mariana.badea@onvpv.ro, petre.badea@onvpv.ro

2. Oltenia, inspector de specialitate Genoiu Elena, Genoiu Catalin, catalin.genoiu@onvpv.ro, elena.genoiu@onvpv.ro

3. Banat, inspector de specialitate Heizer Mirela, mirela.heizer@onvpv.ro

4. Alba, inspector de specialitate  Aldea Florin, aldea.florin@onvpv.ro

5. Iasi, inspectori de specialitate Petrea Traian, Petrea Gabriela, traian.petrea@onvpv.ro, gabriela.petrea@onvpv.ro

6. Vrancea, inspectori de specialitate Anghelache Gheorghe, gheorghe.anghelache@onvpv.ro, Vasilache Stan, stan.vasilache@onvpv.ro
                                                          
7. Galati, inspector de specialitate Oancea Vasile, vasile.oancea@onvpv.ro

8. Tulcea, inspector de specialitate Vlad Ioan, ioan.vlad@onvpv.ro

9. Constanta, inspector de specialitate Nicolae Ionut, ionut.nicolae@onvpv.ro

10. Salaj, insperctor de specialitate Burdea Remus, remus.burdea@onvpv.ro

11. Satu Mare, inspector de specialitate Renata Portik, renata.portik@onvpv.ro