Contact

Contact

National Office of Vine and Wine Products (O.N.V.P.V.)

General Manager: Dorin Ştefan DUŞA

Address: 49 Iancului str, Bucharest 2, 021719 ROMANIA
Phone/Fax: +40 21 2505097
+40 21 2505098
+40 75 2100990
Email: office@onvpv.ro
Working hours: 8,30 – 16,30

Inspectorate teritoriale ONVPV

1. Dealu Mare, inspector de specialitate Badea Mariana, dealumare@onvpv.ro, Badea Petre

2. Oltenia, inspector de specialitate Genoiu Catalin, oltenia@onvpv.ro

3. Dragasani, inspector de specialitate Banita Emilian, dragasani@onvpv.ro

4. Banat Crisana, inspector de specialitate Heizer Mirela, banat@onvpv.ro

5. Alba, inspector de specialitate  Aldea Florin, tarnave@onvpv.ro

6. Iasi, inspectori de specialitate Petrea Traian si Ralea Viorel, iasi@onvpv.ro

7. Vrancea, inspectori de specialitate Anghelache Gheorghe, vrancea@onvpv.ro, Vasilache Stan, panciu@onvpv.ro
                                                          
8. Galati, inspector de specialitate Oancea Vasile, galati@onvpv.ro

9. Tulcea, inspector de specialitate Vlad Ioan, tulcea@onvpv.ro

10. Constanta, inspector de specialitate Nicolae Ionut, constanta@onvpv.ro